Het seizoen is weer begonnen!

Het is nog een beetje koud maar we hebben al een aantal mooie surfdagen gehad en er komen nog hele mooie dagen aan. Het seizoen is deze week officieel begonnen in de surfschool en we hebben al een aantal leuke lessen kunnen draaien met een zonnetje.

Het is voorjaar en dat betekent dat er nog een aantal lange weekenden aankomen. Dat zijn hele geschikte weekenden om lekker te komen surfen op Texel. Maar ook als je gewoon doordeweeks hier bent, kun je altijd bij ons een aantal golven komen pakken. 

In het voorjaar hebben we vaak veel zon hier op Texel. Het water is misschien nog wat koud maar we hebben hier op de surfschool hele goede wetsuits om jouw goed warm te houden tijdens een sessie. 

surfen in shorebreak met een surfboard van de verhuur

Reserveer een surfles

Ben jij nou binnenkort op Texel en je wilt met ons het water in? Reserveer dan een surfles bij ons en dan zorgen we voor een mooie surfsessie waarin we je op jouw niveau begeleiden.

Reserveer een surfles